Prvá návšteva u zubára v našom centre

Na túto návštevu kladieme veľký dôraz, lebo práve precízne vstupné vyšetrenie ovplyvní celý priebeh nasledujúcej liečby.

Pred Vašou prvou návštevou sa telefonicky objednajte a dohodnite si termín vstupného vyšetrenia. Po príchode do stomatologického centra DENTLY dostanete na recepcii vstupný dotazník, ktorý vyplníte v priestoroch našej pohodlnej a priestrannej čakárne. Dotazník obsahuje osobné údaje a informácie o Vašom zdravotnom stave, ktoré budeme ďalej potrebovať na určenie čo najlepšieho postupu liečby. V prípade, že by ste si pri vypĺňaní neboli istí, radi Vám pomôžeme.

Vyplnený dotazník a Vaše priania a požiadavky si potom spoločne prejdete s Vaším ošetrujúcim zubným lekárom. Po kompletnom vyšetrení spolu s Vami vyhotovíme podrobný liečebný plán s ohľadom na Vaše časové a finančné možnosti. Je pre nás veľmi dôležité, aby boli pacienti plne oboznámení so všetkými možnosťami vhodnej liečby a aby porozumeli jej jednotlivým krokom, pričom radi zodpovieme všetky Vaše otázky. Po dohode s Vami určíme priority a nájdeme pre Vás ideálne riešenie.